Lokali me qera ne qendren ne fushe kosove te r..

Shitet nga: ismet 05 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera te rrethi ne Fushe Kosove .me 150m2 ne katin e dyt , me uje 24h , lokali eshte i perbere me tualet per te dy gjinite , pa inventar , lokali posedon 15parkinge brenda objektit .Po asht lokali Posedon kanalizimi dhe uji i gatshem per kuzhine pres Klient serioz
Infotmatat mund te merren prej ores 08:00 deri ne 17:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim