Lokali ne Fushe Kosove

Shitet nga: Labinot 20 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne rrugen Nene Tereza ne Fushe Kosove (magjistralja Prishtine- Fushe Kosove), lokali ka 140 metra katror ka dy hyrje, qasje ne rrugen kryesore dhe parking privat.
Lokali eshte i dhene me qera me kontrate njevjecare me mundesi vazhdimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim