Lokali te Rrethi i Fushe Kosoves

Shitet nga: MAB Project 01 Krr 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shesim lokale te RRethi i Fushe Kosoves prej 86 dhe 89 m2.
Lokalet jane ne rruge per ne airoport gjegjesisht rruga per Peje,80m prej rrethit te Fushe Kosoves krahu i djathte per me shume info kontaktoni zyren MAB SH.P.K ne numrin e tel.+37745 444 445 dhe +38649 333 337.


mabproject@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim