Lokalin ne Fushë-Kosovë

Shitet nga: Mirja 07 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali prej 45 metra Katror ne lagjen Kompleksi 300.lokali eshte i leshuar me qire ,posedon leje ndertimore dhe mund te bejme bartjen e pronsis menjeher tek Noteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim