SHITET *LOKAL AFARIST* 128m2 +(70m2 teras)

Shitet nga: Lokal afarist 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 128 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist (ndertim i ri) me siperfaqe prej 128 m2 + teras 70m2(nuk llogaritet ne qmim per m2) ne Fushe Kosove afer Viva supermarket. Lokali eshte ndertim i ri, posedon 2 hyrje-dalje nga 2 anet e nderteses, ka 2 banjo dhe eshte shum i pershtatshem per depo-magazine, caffe bar...dhe gjithashtu egziston mundesia e ndarjes se tij ne 2 pjese per arsye se ka 2 banjo te veqanta dhe 2 hyrje.Dokumentet jane te gjitha ne rregull dhe behet perkthimi menjeher. Cmimi 1400/m2 dhe pranojme ndonje veture si kompenzim (varet nga marreveshja).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim