Shes Lokalet Afariste ne Fushe Kosove (lire)

Shitet nga: Burim 07 Gsh 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalet me siperfaqe te ndryshme rreth 800m2 ne total.
objekti ka hapsir te madhe parkuese para lokaleve dhe eshte ne rruge shume te frekuentuar, ideale per veprumtari afariste.
per me shume info mund te me kontaktoni ne
+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim