Shiten Lokalet ne rrugen magjistrale per Pej

Shitet nga: Burim 05 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten lokalet me siperfaqe te ndrushme ne lokacion ideal per afarizem te ndryshem, pasi qe eshte ne rrygen kryesore dhe njekohesisht gjindet ne mes te 2 shkollave dhe gjithashtu afer komunes se re qe po ndertohet, dmth frekuentimi eshte shume i madhe.
per informacione shtes mund te me kontaktoni ne çdo kohe

+37744231894 viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim