Shitet Lokali ne Fushe Kosove 200m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 01 Krr 03:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 000 EUR

Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje lokalin ne fushe kosove lokali ka siperfaqe prej 200m2.

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim