Shitet Lokali ne Fushe Kosove 33m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Adresa: Enver Maloku
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje lokalin ne Fushe Kosove rr Enver Maloku lokali ka siperfaqe prej 33m2

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim