Shitet lokali 200m2 f.kosov

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 29 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne fush kosov lokali esht 200m2.ne katin e dyt,mundesia esht qe mundet mu shit edhe 100m2.qmimi 165000euro,per ma shum mund te na kontakoni ne ket nr +38649394111 +38649394463(viber) ose ne email eron.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim