KRESHA TERM GRUP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kreshagrup 28 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fushkosove
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Kompani e autorizuare per te gjitha paisjet ftohse dhe ngrohese :

KLIMA
KLIMATIZIM
VENTILLIM ME MBROJTJE EKOLOGJIKE ME STANDARDE ISO
NXEMJE QENDRORE ......................
....

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim