OBJEKTIN GJIGANT NE FUSH KOSOV

Shitet nga: Armend 06 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
SHES OBJEKT GJIGANT NE QENDER TE FUSHKOSOVES ,OSE LSHOJ ME QERA KATIN E PAR E TE DYTIN HAPSIRQ O E MJAFTUSHME PER QA DO ZYRE , KOMERCJALIZEM,BANKA , DEPO , ESHTE FUNKSIONALE PER QENDER TREGTARE .kosoto totale e objektit kap shofren 30 milion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim