Lëshohet me qera Objekti AFARIST në Fushë Kosovë

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Lëshojmë me qera objektin afarist në Fushë Kosovë me sipërfaqe prej 1,350 m2 me etazhitet B+P+2.
Lokacioni i objektit është në rrugën kryesore " Nena Terezë", përballë Xhamisë së qytetit në Fushë Kosovë.
Objekti posedon edhe kopshtin e rregulluar bukur.
Bodrumi i objektit është në siperfaqe mbi 200 m2 ndërsa përdhesa dhe katet e tjera kanë nga 400 m2.

Katër kate të objektit janë për biznes ndërsa dy etazhe të tjera janë për banim.
Mbrapa objektit është edhe oborri në siperfaqe prej 600 m2 për destinacion të parkingut.

Cmimi i bodrumit dhe përdhesës në siperfaqe 500m2 është 2,200 euro/ në muaj, ndërsa per komplet objektin mund të negociojmë çmimin varësisht prej periudhës kohore që kërkohet për shfrytëzim.

Objekti është i përshtatshëm për: Spital, Qendër Tregtare, Hoteleri, Qendër Trajnimi dhe për shumë lloje të tjera biznesi.

Ju mirëpresim.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim