Lëshoj objektin me qera në Fushë Kosovë në rrugë..

Shitet nga: Imer Abazi 07 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Lëshoj me qera një objekt aferist në Fushë Kosovë në rrugën "Nënë Tereza" , i cili ka 1000 m2 (metra katror) i cili i plotëson të gjitha kushtet për biznese të ndryshme.Objekti gjendet në mes të BAU-MARKET-it dhe PETROL COMPANY.

Për më shumë informata mund të më kontaktoni në numrat e telefonit:
044-111-580 dhe
049-111-580 poashtu mund të më kontaktoni në këta numra edhe në VIBER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim