LOKALI NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Florim Osmani 01 Jan 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali ne fushe kosove afer Viva marketit i pershtatshem per te gjitha llojet e biznesit .
lokali ka edhe tarasen prej 25 m2 dhe eshte ne te dy anet me ndriqim , po ashtu haspira mbrenda lokalit eshte ne forme katrore dhe nuk ka asnje penges.
Para lokalit ka parking per 4 vetura .
per vizite kontaktoni ne numrin 049 633 382 dhe ne imell dardan1995@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim