Objekti jepet me qira (1900m2)

Shitet nga: Objekti me qira 16 Mar 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Jipet me qira objekti i cili ka 1900m2, dhe gjindet tek pazari në Fushë Kosovë, ish objekti i Viva Fresh Store.

Objekti është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme, ndërsa për më shumë informata, ju lutem na kontaktoni në 045683195.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim