QLIRIMI-N

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: QLIRIMI-N 31 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
QLIRIMI-N kryejm keto pun suvatimin e brendeshem ete jashtem izolimin me stiropoll te gjitha llojet e fasades gledin rinovimin ete gjitha objekteve afariste ne mbar kosoven gjithashtu ne munges te hollash punojm edhe me kompenzime me automjete me banesa etj per pun te shpejt kualitative dhe korrekte na kontaktoni qe te bindeni edhe vet per punen ton ne ket numer tel 045 524 326 ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim