Qlirimi- n sh p k

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: QLIRIMI-N SH P K DRENAS 18 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Kryejm keto pun suvatimin emureve te brendeshme dhe te jashtme me makin si dhe te gjitha llojet e fasadav gled si dhe tegjitha llojet e ngjyrav etj. Per info te tjera na kontaktoni ne ket numer tel 045 524 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim