Shitet lokali 500m2

Shitet nga: Lokali 26 Maj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali 500m2 i cili gjendet pergjate rruges Prishtine - Fushekosove . Lokali eshte ne rrugen kryesore dhe ka qasje edhe ne rrugen ansore dhe eshte me dy hyrje dhe me mundesi ndarje ne 5 lokale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim