www.plane-ks.com Plane per shtepi

Shitet nga: Plane per shtepi 09 Maj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Posedoj plane moderne dhe shumë të kërkuar në Kosovë,
Planet janë të detajuar me gjitha dimensionet, prej themelit deri në përfundim.
Nëse dëshironi më shum shtëpi dhe më shum detaje rreth dimesionev dhomav, etj, atëher ja linku ne Facebook

www.facebook.com/planepershtepiofficial

Për më shum informata na kontaktoni.
Phone: 044-241-141
E-mail: planepershtepi@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim