Jepet me qera objekti

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Zyra
Objekti gjindet ne sllatin fush kosov te rrethi i airoportit esht 3 kat dhe podrum 370 m2 secili kat e lshojm me qira komplet e ndajm edhe me kate varet prej kerkeses ka parking t mjaftueshem ika rreth 20 ari tok per rreth i pershtatshem per qfardo lloj veprimtarie Qimimi 2300 euro komplet ndersa qofse kerkohet vetem kati i par dhe podrumi qmimi eshte 1500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim