Lokal me qirra 165 m2 ne Fushe Kosove kompleksin..

Shitet nga: L 27 Krr 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Zyra
Jap me qirra (ose shes) lokalin 165 m2 qe ndodhet ne brenda kompleksit ne Lagjen "Apollonia" ne Fushe Kosove.

Lokali ka funksionuar si Poliklinike por mund te shfrytezohet per zyre, depo, etj.

Lokali i ka 7 ambiente te ndara dhe 2 WC.


Cmimi per shitje 630 Euro/m2, kurse per qirra 400 Euro/Muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim