VEZE

Shitet nga: Shabani 25 Maj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shesim veze te fresketa dhe te gatshme per inkupim te races AUSTROLORP e zeze
Qmimi per cope: 0.50 Cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim