3 mshtjerra nji lope

Shitet nga: betim 11 Mar 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
3mshtjerra nji lope dhe dy viqa ,nji mashkull nji femer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim