Bik

Shitet nga: adnan 30 Nën 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

970 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes bikun i cili eshte ushqyer me:jarum , detelin ,san dhe kryp.
nuk e kam matur sa kg i ka , por perafersisht peshon 450 kg (+-) 15 kg .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim