Bika

Shitet nga: Ali Kryeziu 17 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes bika te mir dhe te shendetshem te interesuarit mund te na therrasin ne kta nr ..044-511-396 044-644-365- ose te na vizitojn ne fshatin pagarush .qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim