Brahma Gold

Shitet nga: Genti 06 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pulat dhe gjeli janë brahma gold , pulat bëjn vezë arsyeja pse po i shes është se kam shum pula.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim