Lopë dhe biga të fermës

Shitet nga: Avni 23 Jan 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten tri lopë dhe dy biga, lopët shtohen edhe 1 javë, ipen me garancion poashtu shiten edhe një nga një. Per me shume informata kontaktoni me numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim