Lopa me viq

Shitet nga: afrim 27 Jan 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet lopa osht shum e mir e but ne gji dhe shum e urt viqin e ka feme lopa eka viqi e dyt presim blersat serioz 044 307 096.045.555.962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim