Lope - Mëshqerra barrëse të racave cilësore

Shitet nga: N.T.P "EuroLona" 06 Maj 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Fermë & Qumështore "EuroLona" është importues i mëshqerrave barrëse të racave cilësore (Simental dhe Holstejn) me prodhimtari të lartë të qumështit nga disa vende të Bashkimit Europian si: Gjermania, Çekia, Zvicra, Austria, Slovenia, Holanda etj., për nevoja të fermës Eurolona dhe furnizim të fermerëve Kosovar.

Të interesuarit për blerjen e mëshqerrave barrëse të racave cilësore mund të na kontaktojnë në: Tel: 044 158 100 (Fazli Berisha).

Lokacioni: "EuroLona" – Fermë & Qumështore
Miradi e Epërme
12000, Fushë Kosovë
Republika e Kosovës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim