Lope me viq e ardhur nga jasht

Shitet nga: gani 08 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
lopa osht e dytit viq osht shtu qe 9 jav, viqin e ka mashkell dhe i qet 20 litra qumsht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim