Mshtjerra dhe lope me viqa

Shitet nga: betimi 25 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
tri mshtjerra,nji lope dhe dy viqa. viqi kuq e bardh eshte mashkul dhe zi e bardhe eshte femer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim