Pug-mops (bulldog) dhe pitbull

Shitet nga: Ermal 10 Nën 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
I shes me kete qmim sepse nuk kam vend ku ti mbaj mopsi eshte 2 vjeq i ka vaksinat e perfundume dhe ka pasaport biometrike kurse pitbulli eshte 2 muajsh dhe sapo ka filluar vaksinat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim