Pula( zogza)

Shitet nga: besart 07 Sht 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes zogzat jan shum te shendosha dhe shumm te lira .jon te vaksionuara . .shkaku pse po i heku eshte se spo kam koh
qmimi per cop eshte 5€ .kush i merr te gjitha i bojm ma lir .gjithsej jon 11 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim