Pula Cochin(futbollerka)

Shitet nga: besart 01 Nën 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes pulat kokin( futbollerka). pulat jan te vakcinuara. jan te shendosha
gjithsej jan 2 pula dhe 2 zogza

Qmimi=45 per 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim