Pula borielo te bardha

Shitet nga: betimi 12 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
40 diteshe dhe peshojn mbi 2. kg m?e shumic dhe pakice te interesuarit kontakto , qmimi 4 euro per cope.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim