Pula borielo te bardha

Shitet nga: betimi 13 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shiten pesha 2.5 kg i kan 40 dite . me shumice dhe pakice qmimi 4 euro per cope te interesuarit kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim