Pula borielo te bardha

Shitet nga: betimi 13 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
me pakice dhe shumice pesha e tyre mbi 2.0 deri 2.5 kg qmimi i tyre 4 euro.per cope ose me kilogram 2.20 te intresuarit kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim