Pula borielo te bardha

Shitet nga: betimi 15 Pri 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shiten me shumice dhe pakice kane nga 2.5 kg qmimi 4 euro per cope te interesuarit kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim