Pulat quranat dhe zogzat

Shitet nga: besarti 07 Dhj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes 3 qurana ka 20 euro per cop
Si dhe shes pula te katunit ka 7 euro copa po ashtu gjela te katunit nga 12 euro per cop dhe zogza nga 5 euro per cop zogzat jan te mdhaja siq shihen ne foto, pres bleres serioz si dhe qmimi eshte i padiskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim