Pulat

Shitet nga: Genti 20 Sht 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   75 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes dy pula dhe nje gjel brahma gold races se paster , pulat jane duke bere vez jane te vaksinuara , arsyeja e shitjes eshte sepse kam pula shum , kam edhe zogj me shit jane te races brahma silver , zogjt jane 1 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim