Shes Ventilla Pipa Për Pirjen e Ujit Të Pulave

Shitet nga: Mahmut 25 Shk 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Ventilla Pipa Për Pirjen e Ujit Të Pulave Në Ferma po ben edhe nese behet instalimi i ujit ne kotezet e pulave bejn kto paisje (Pipa ose Ventilla Te Ujit)
Paisjet jan nga Gjermania
Shesim Me Shumic dhe Pakic Cmimi Sipas Marveshjes Kontaktoni ne numrin 049 - 382 - 667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim