Shes klyshin Haski

Shitet nga: Besart 01 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes klyshin 4 muajsh. . Gjinia : femer .
Eshte e vaksinuar dhe me librez
Qmimi : 60€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim