Shes viqin Simental

Shitet nga: Fermer 27 Nën 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes viqin femen,Simental nga ferma.
Oshte shume e mire dhe pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim