Shesim mshtjerra barëse 7-8 muajshe

Shitet nga: Halim Bajraktari 12 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
-Jam Halim Bajraktari nga Klina e Eperme ne Skenderaj,
-Shes mshtjerra barëse 8-9 muajsh, hollshtajn i kuq dhe hollshtajne i zi,po edhe raceve tjera.
-Per iformata me t% hollsishme na kontakto ne kete nr.tel..
044-767-775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim