Shiten urgjent 2 klysht pitbull mashkull dhe femer

Shitet nga: Pitbull 26 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 2 klysht mashkull dhe femer afer 2 muajsh rac 100 perqin e paster te pastruar nga parazit e mbrendshem dhe te jashtem shum te bukur qmimi shum i volitshem per krejt tjerat ne 044 643 263 ndrrim i mundshem me telefon qmi 130 per dyt i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim