Stogji te SANES

Shitet nga: Sahit 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes 3 stogji te sanes te kesaj vere osht e perzier ngapak me detelin , stogjit jan shum te medhenje dhe te pares dor . Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin e telefonit: 049 219 196
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim