Viqat te qumshtit

Shitet nga: berati 29 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes viqat e qumeshtit jon 3 dite dhe 5 dite te sa polindur simentall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim