Zogj te Bardh te Mishit

Shitet nga: Pula 14 Gsh 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes zogj te bardh te mishit 1 muajsh dhe 3 muajsh zogjet jane te ushqyre me koncentrat buk bar grur bollgur gur e shum te tjera. zogjet kan peshen nga 1.5 kg deri ne 4 kg qmimi eshte nga 6 euro deri ne 10 euro pres bleres serioz.

Fotot jan te bera me heret do te thot zogjet jan me te medhenj.

Kontakti eshte ne kete numer mundeni edhe ne Viber +377(0)45/894-435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim