lop shterrp per posterrum

Shitet nga: betimi 01 Dhj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shitet kjo lop esht shterrp dhe peshon mbi 550 kg:e vjeter eshte 6 ose 7 vjet me kilogram ose kotrum.ose boj ndrrim me ndonji viq mashkull kontakto nese je i interesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim